Viessmann  — торгова марка, що належить до сімейного підприємства Viessmann Werke GmbH & Co. KG. 

Під цією маркою виробляються системи опалення, охолодження та промислові системи для різних типів будівель та споруд. Основною продукцією фірми є газові підлогові та настінні котли, а також котли, призначені для роботи з вентиляторними пальниками, що використовують різні види палива (природний газ, дизельне паливо, біодизель), бойлери (баки-водонагрівачі) та автоматичні системи керування опалювальним обладнанням.

Компанія володіє 22 заводами у 11 країнах. Діє розгалужена мережа великих центрів збуту та представництв у 74 країнах, у світі працюють 120 торговельних філій компанії. Частка експорту становить 55 % загального обороту компанії.

«Як сімейна компанія у третьому поколінні Viessmann і міжнародний провідний виробник опалювальної техніки, ми усвідомлюємо не лише суспільну відповідальність, а також відповідальність за безпеку майбутніх поколінь. Відповідальність, втілена в життя — це поєднання економічної, екологічної і соціальної відповідальності на підприємстві в цілому, що задовольняє сучасні потреби, а також зберігає природні ресурси для майбутніх поколінь».
Прагнучи бути піонером у питаннях охорони довкілля компанія Viessmann протягом десятиліть постачає найефективніші та найекологічніші системи опалення, що працюють на рідкому та на газоподібному паливі, а також сонячні системи, системи опалення на біомасі та теплові насоси. Більшість розробок Viessmann стали визначними етапами в розвитку опалювальної техніки

Дізнатися більше про цінності, нагороди, нормативні документи на офіційному сайті.