Компанія General Fittings Srl була заснована в 1981 році на півночі Італії, Валь Тромп, однією з найбільш індустріально розвинених областей країни.

У 1997 році компанія переїхала з міста марки до Валь Тромпа в Гуссаго, де були побудовані нові виробничі приміщення площею 11 000 кв. метрів.

У наступні роки компанія продовжувала розвиватися не лише розширюючи підприємство, а й виробничі цехи, що дозволило протягом кількох років збільшити потужності виробництва більш ніж на 30%.

"Ми розробляємо та пропонуємо ефективні рішення для ринку опалення та водопостачання з 1981

Ми є ідеальним партнером з постачання обладнання (фітингів, колекторів, клапанів, змішувальних вузлів, панельно-променистих систем) для металопластикових, мідних, чавунних, сталевих труб, а також труб PE-X та PE.
Завдяки згуртованій команді професіоналів нам вдається долати виклики ринку, ставлячи на перше місце якість нашої продукції та специфічні вимоги наших партнерів. Зважаючи на те, що наша продукція повністю виробляється в Італії, 100% made in Italy, наша філософія
заснована на повному контролі виробничого процесу та постійному розширенні гами наших пропозицій"

Компанія General Fittings Srl дотримується свого шляху розвитку, вивчаючи та впроваджуючи нову продукцію, постійно оптимізуючи виробничі цикли.